• Wpisów: 206
  • Średnio co: 16 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 13:35
  • Licznik odwiedzin: 79 362 / 3438 dni
 
duzzymichalek
 
Michał...: Chciałbym napisać coś mądrego, ale moje życie zmieniło się tak bardzo, że nie wiem od czego zacząć. Już wiem! Może od tego, że jest po prostu dobrze? Praca jak praca, można ponarzekać, ale generalnie in plus. Życie prywatne? Pomimo kilku randek, nadal singel. Nie przeszkadza mi to, a przynajmniej nie tak jak kiedyś.
Szkoda, że tylu z Was już nie ma. Bardzo lubiłem czytać historie z Waszego życia - nie wazne, czy optymistyczne, czy pesymistyczne, ale były od Was, a teraz pusto, smutno. Prawie nikt nie piszę. Wszyscy zniknęli, zajęli się swoim życiem. Nigdy się wzajemnie nie poznamy, nasze życie będzie już zawsze toczyło się tym samym, miarowym rytmem. Choćbyśmy spotkali się w sklepie, galerii, na ruchomych schodach, na zawsze pozostaniemy dla siebie obcy, niedostępni.

W marcu zaczynam 28 rok życia.
W moim przypadku, życie pełną piersią zaczęło rok wcześniej. Czy to nie piękne? Niedługo wiosna, znowu wrócą koszulki, śpiew ptaków i zieleń wokoło. Będziemy mogli zrobić sobie piknik w parku i godzinami patrzyć się w niebo. Czuć wszystko, w pełni doświadczać życia.

Dziękuję za to, że jesteście! Pingerze, mój darmowy psychoterapeuto!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego